Nutrivimix w starej cenie tylko do 31 grudnia! Kup Nutrivimix

Jaki jest skład Nutriforminu?

Poza witaminami i składnikami mineralnymi (witaminą C, B12, B6, kwasem foliowym, chromem), Nutriformin zawiera 3 składniki hipoglikemizujące: ekstrakt z liści gurmaru, ekstrakt z ziaren zielonej kawy oraz myo-inozytol, które w naturalny sposób wspierają nasz organizm i mają na celu:

  • obniżenie poziomu glukozy we krwi,
  • uwrażliwienie tkanek na insulinę,
  • wsparcie metabolizmu makroskładników odżywczych,
  • zmniejszenie łaknienia i apetytu na słodycze,
  • wsparcie w zakresie redukcji masy ciała.

Rekomendowane artykuły

Jeśli chcesz mieć dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy na temat choroby Hashimoto oraz ostatnio dodanych materiałów, tutaj znajdziesz najnowsze artykuły.

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak Hashimoto wpływa na Twoje zdrowie psychiczne? Czy choroby autoimmunologiczne wpływają na funkcjonowanie mózgu i psychiczny dobrostan? W dzisiejszym artykule znajdziesz odpowiedzi na powyższe pytania i dowiesz się, jak mądrze wspierać zdrowie psychiczne w Hashimoto.


23 stycznia 2023

Jednym z kluczowych pierwiastków dla prawidłowego funkcjonowania tarczycy jest jod. Jest on niezbędny do produkcji hormonów gruczołu tarczowego – trijodotyroniny (T3) i tyroksyny (T4), które wpływają na funkcjonowanie wielu tkanek i organów. W związku z tym, zarówno niedobór, jak i nadmiar jodu może znacząco zaburzać pracę tarczycy oraz całego organizmu. Niejednokrotnie pojawia się pytanie, czy […]


19 grudnia 2022

Jeśli wiecznie dokucza Ci zmęczenie pomimo wystarczającej ilości snu, nie rozstajesz się z kawą i słodyczami, a po południu przeżywasz kryzys energetyczny, to jest duża szansa, że Twoje nadnercza nie wyrabiają. Dowiedz się, czym są nadnercza i dlaczego są takie ważne oraz jak możesz im pomóc, aby poczuć się lepiej.


9 grudnia 2022

Możliwość komentowania została wyłączona.

Pobierz darmowego e-booka

Otrzymuj nowe artykuły i porady dotyczące zdrowia. Odbierz darmowy e-book od naszych specjalistów o Hashimoto!

Hashimotoplan.com